GDPR Cookie consent

Deze pagina is ‘still under construction’, maar omdat iets beter is dan niets hierbij alvast een verhaaltje over onze website, cookies en statistieken.

Bij het bezoeken van onze site is het zeer waarschijnlijk dat onze website genoodzaakt is om wat cookies op je pc/laptop/telefoon achter te laten. Behalve dat ze als vervelend worden ervaren zijn deze ook altijd handig voor als je nog een keer onze website wilt bezoeken!

Daarnaast word je bezoek aan onze website geregistreerd. Wij doen hier niets mee, behalve monitoren hoe vaak onze website bezocht wordt en mogelijk ook hoe je hier terecht bent gekomen.

Mocht je nog vragen hebben over de website of misschien over hele andere zaken is het altijd mogelijk om het contactformulier in te vullen. Deze gegevens zullen wij voor zolang wij nodig achten, bewaren. Uiteraard worden deze niet gebruikt voor commerciƫle doeleinden.