Scoutsleiding worden?

Hallo Poeldijk,

Lijkt het jou altijd al leuk om kinderen aan te sturen en te begeleiden?

Dan zijn wij op zoek naar JOU!

Scouting Poeldijk is opzoek naar enthousiaste nieuwe leiding om op vrijdagavond een groep scouts te begeleiden. Scouting Poeldijk is een gezellige vereniging die haar leden spannende, uitdagende en grensverleggende activiteiten wil bieden. Geen competitie, maar samenwerking om het gezamenlijke doel te halen. Een plezierige tijdsbesteding met oog voor elkaar is waar het om draait.

Je komt terecht in een gemotiveerde, gezellige groep mensen. Ervaring met scouting of leidinggeven is niet vereist!

Lijkt het je leuk, kom dan een keer meedraaien op vrijdagavond van 19.15 tot 21.15. Of neem contact op met de scoutsleiding: scoutspoeldijk@live.nl

Groetjes,

De scoutsleiding