Haunted House

Het Halloween team van scout Poeldijk organiseert een Haunted House! Dit jaar verandert ons clubgebouw in een ware ‘Freak Show’, een angst aanjagende circus. 

Er zullen allemaal enge en rare figuren rondlopen die ooit in dit verlaten circus hun optredens hebben gedaan. Sommige leven misschien nog, anderen zijn half dood.  

Durf jij het aan om bij dit circus naar binnen te gaan? Kom dan vrijdag 29 oktober naar onze Freak Show! Maar pas op, ongelukjes zitten in een klein hoekje. Voor je het weet zien we je nooit meer terug. 

Datum:            vrijdag 29 oktober 2021 

Tijd:                20.00-20.45 voor kinderen vanaf 6 tot 10 jaar (met ouders) 

                        20.45-22.00 voor kinderen vanaf 10 jaar  

Kosten:           €2,- per persoon 

Kaartjes kunnen gereserveerd worden via: halloweenscoutingpoeldijk@hotmail.com 

Om de deelnemers wat te spreiden, werken we dit jaar met tijdvakken. Dat betekent dat je een kaartje kunt reserveren binnen een bepaald tijdvak (een tijdvak is 15 minuten. Bijv. van 20.45-21.00). Zet daarom a.u.b. ook in de aanmelding welke tijd u het circus wenst te betreden. Aan de deur kan ook gekocht worden. Vol = vol.